Филтри -

Ножични платформи од Русија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Русија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.431 € RUB 700.000 RUB
Носивост 227 кг Работна брзина 0.8 км/ч Висина на подигање 8 м Работна висина на подигање 10 м
Година 2008 Километража Сила
Русија, СПБ
Контактирајте го продавачот
6.745 € RUB 560.000 RUB
Носивост 363 кг Работна брзина 0.8 км/ч Висина на подигање 6 м Работна висина на подигање 8 м
Година 2005 Километража Сила
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.672 € RUB 720.000 RUB
Носивост 320 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража Сила
Русија, СПБ
Контактирајте го продавачот
13.130 € RUB 1.090.000 RUB
Носивост 450 кг Работна брзина 1.6 км/ч Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2006 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
8.793 € RUB 730.000 RUB
Носивост 318 кг Работна брзина 0.8 км/ч Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2005 Километража Сила
Русија, СПБ
Контактирајте го продавачот
6.263 € RUB 520.000 RUB
Носивост 363 кг Работна брзина 0.8 км/ч Висина на подигање 6 м Работна висина на подигање 8 м
Година 2005 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
51.670 € RUB 4.290.000 RUB
Носивост 454 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 9.7 м Работна висина на подигање 11.7 м
Година 2021 Километража Сила 24.8 кс
Русија, Ленинградская обл., Всеволожский район
Контактирајте го продавачот
17.340 € RUB 1.440.000 RUB
Носивост 320 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2021 Километража Сила 24240 kW
Русија, Казань
Контактирајте го продавачот
16.260 € RUB 1.350.000 RUB
Носивост 450 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 8 м Работна висина на подигање 10 м
Година 2021 Километража Сила 24240 kW
Русија, Воронеж
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 5.5 м Работна висина на подигање 7.5 м
Година 2021 Километража Сила 24150 kW
Русија, Казань
Контактирајте го продавачот
12.980 € RUB 1.078.000 RUB
Носивост 230 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 5.8 м Работна висина на подигање 7.8 м
Година 2021 Километража Сила 24225 кс
Русија, Ростов-на-Дону
Контактирајте го продавачот
19.870 € RUB 1.650.000 RUB
Носивост 320 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 12 м Работна висина на подигање 14 м
Година 2021 Километража Сила 24240 kW
Русија, Воронеж
Контактирајте го продавачот
22.280 € RUB 1.850.000 RUB
Носивост 320 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 13.8 м Работна висина на подигање 15.8 м
Година 2021 Километража Сила 24300 кс
Русија, Воронеж
Контактирајте го продавачот
14.360 € RUB 1.192.000 RUB
Носивост 380 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 5.9 м Работна висина на подигање 7.9 м
Година 2021 Километража Сила
Русија, Московская обл., г. Химки
Контактирајте го продавачот
51.670 € RUB 4.290.000 RUB
Носивост 454 кг Работна брзина 4 км/ч Висина на подигање 11.9 м Работна висина на подигање 13.9 м
Година 2021 Километража Сила 24.8 кс
Русија, Ленинградская обл., Всеволожский район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се