Филтри -

Градежни машини - Гана

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

37 огласа: Градежни машини - Гана

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Гана
CONMACH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Гана
CONMACH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Гана
CONMACH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Гана
CONMACH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.200 €
Вибрационен валјак за земја
Година 05/2021 Километража 9 м/ч Сила
Гана, Accra, New Mamprobi
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.600 €
Мини натоварувач
Година 2020 Километража 680 м/ч Сила
Гана
мини валјак за асфалт BOMAG BW75H
1
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.588 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.820 €
Автодигалка
Година 1999 Километража 9500 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 111.800 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7310 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.480 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10300 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 139.700 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 5790 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.600 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 10 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 116.400 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 7750 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.510 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10900 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.510 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9500 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.940 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 3350 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.657 €
Мешалка за бетон
Година 2015 Километража Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.510 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9900 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.600 €
Грејдер
Година 2011 Километража 3600 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.540 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 9982 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.820 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 15561 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Гана
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се