Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Бразил
Филтри -

Градежни машини - Бразил

Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

243 огласа: Градежни машини - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.153,30 US$ EUR ≈ 28.990 €
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала KOMATSU WA380 натоварувач со тркала KOMATSU WA380
2
Контактирајте го продавачот
85.671,58 US$ EUR ≈ 79.730 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
73.989,09 US$ EUR ≈ 68.860 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10010 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
81.777,42 US$ EUR ≈ 76.110 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 19000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
31.153,30 US$ EUR ≈ 28.990 €
Валјак со гуми
Година 2002 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер CATERPILLAR D6T XL булдожер CATERPILLAR D6T XL булдожер CATERPILLAR D6T XL
3
Контактирајте го продавачот
74.378,51 US$ EUR ≈ 69.220 €
Булдожер
Година 2008 Километража 8998 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 54B вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 54B вибрационен валјак за земја CATERPILLAR CS 54B
3
Контактирајте го продавачот
71.652,60 US$ EUR ≈ 66.680 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража 7500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер KOMATSU D61-EX булдожер KOMATSU D61-EX
2
Контактирајте го продавачот
268.697,24 US$ EUR ≈ 250.100 €
Булдожер
Година 2021 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер CATERPILLAR D8TXL
1
Контактирајте го продавачот
387.900 €
Булдожер
Година 2020 Километража 7600 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
171.148,46 US$ EUR ≈ 159.300 €
Булдожер
Година 2014 Километража 18000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер CATERPILLAR D8T булдожер CATERPILLAR D8T булдожер CATERPILLAR D8T
3
Контактирајте го продавачот
360.000 US$ EUR ≈ 335.000 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 7535 м/ч Сила
Бразил
булдожер KOMATSU D61-EX булдожер KOMATSU D61-EX булдожер KOMATSU D61-EX
3
Контактирајте го продавачот
173.290,25 US$ EUR ≈ 161.300 €
Булдожер
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
190.813,98 US$ EUR ≈ 177.600 €
Булдожер
Година 2017 Километража 7200 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
47.703,50 US$ EUR ≈ 44.400 €
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража 6600 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
110.983,64 US$ EUR ≈ 103.300 €
Булдожер
Година 2013 Километража 8800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м
Година 2009 Километража Сила
Португалија, Guimarães
багер-натоварувач JCB 3CX багер-натоварувач JCB 3CX
2
Контактирајте го продавачот
80.803,88 US$ EUR ≈ 75.200 €
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
грејдер Fiatallis FG70A грејдер Fiatallis FG70A грејдер Fiatallis FG70A
3
Контактирајте го продавачот
35.047,47 US$ EUR ≈ 32.620 €
Грејдер
Година 1985 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
194.708,14 US$ EUR ≈ 181.200 €
Булдожер
Година 2009 Километража 8626 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
асфалтна база TEREX MAGNUM 120 асфалтна база TEREX MAGNUM 120 асфалтна база TEREX MAGNUM 120
3
Контактирајте го продавачот
340.739,25 US$ EUR ≈ 317.100 €
Асфалтна база
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
64.058,98 US$ EUR ≈ 59.620 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 8300 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
416.675,43 US$ EUR ≈ 387.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
288.168,05 US$ EUR ≈ 268.200 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1694 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
32.905,68 US$ EUR ≈ 30.620 €
Мини натоварувач
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се