Филтри -

Теренски вилушкари

Резултати од пребарување: 257 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

257 огласа: Теренски вилушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 3694 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 4405 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 4450 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража 3371 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 1457 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.300 US$ EUR ≈ 5.029 €
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм Брзина 19 км/ч
Година 03/2015 Километража 2305 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 66.430 €
Носивост 30000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 280 мм Брзина 28 км/ч
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
теренски вилушкар HYSTER H5.0FT
1
Контактирајте го продавачот
13.710 € UAH 559.500 UAH
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2011 Километража 6980 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 1996 Километража 5101 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
аукција 10.320 € Без ДДВ
Година 1991 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 1997 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 4550 м/ч Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1988 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1987 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2007 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2001 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
46.950 €
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Година 2015-01-01 Километража 2128 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2021 Километража 480 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 16.370 € CZK 399.000 CZK
Година 03/2016 Километража 2250 м/ч Сила
Чехија, Třinec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Lelystad
теренски вилушкар O&K A30
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.720 €
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Брзина 32 км/ч
Година 08/2015 Километража 2333 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 257 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се