Филтри -

Странични вилушкари

Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

211 огласа: Странични вилушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
страничен вилушкар BAUMANN H4S
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1992 Километража 518 м/ч Сила
Белгија, Aartselaar
Контактирајте го продавачот
51.200 € UAH 2.089.000 UAH
Година 2018 Километража Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 7.65 м
Година 1993-01-01 Километража 4428 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 01/1989 Километража 17546 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
48.880 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 5680 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, SENLIS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, SENLIS
Контактирајте го продавачот
аукција 8.260 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 3141 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
53.270 € PLN 249.500 PLN
Носивост 6000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.2 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 8726 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Година 01/2005 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2000 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2006 Километража 13997 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 0.22 м
Година 2009 Километража 180 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Висина на подигање 110 м Должина на вилушка 110 м
Година 06/2013 Километража 6700 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година 2004 Километража 6271 м/ч Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.31 м
Година 2013 Километража 5600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 340 кг Висина на подигање 2.14 м
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 16550 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 18030 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
страничен вилушкар HUBTEX DQ40-G
1
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 3110 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 10039 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.97 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 253 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2010 Километража 15400 м/ч Сила
Австрија, Vöcklabruck
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4 м
Година 1978 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4646 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2018 Километража 225 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се