Филтри -

Тешки вилушкари

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

252 огласа: Тешки вилушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.075 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 2021 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 04/2011 Километража Сила
Полска, GODZIESZE MAŁE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 01/1990 Километража 5473 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2007 Километража 9000 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.614 €
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 15 км/ч Капацитет на батерија 75 Ah
Година 02/2020 Километража 150 м/ч Сила
Украина, Бровари
Контактирајте го продавачот
аукција 33.450 €
Носивост 12000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2016 Километража 22075 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Должина на вилушка 2.44 м
Година 2018 Километража 143 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 486 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
тежок вилушкар LINDE H 80 D 01 1100 тежок вилушкар LINDE H 80 D 01 1100
2
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2010 Километража 4297 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13500 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.75 м
Година 2003 Километража 4696 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
аукција 14.490 € SEK 162.500 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 2018 Километража 57 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.43 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
33.007 € Без ДДВ
Должина на вилушка 2.47 м
Година 2014 Километража 458 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
тежок вилушкар HELI CPCD200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Висина на подигање 5.99 м Должина на вилушка 2.44 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 01/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.810 €
Носивост 8000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови тежок вилушкар HELI нови тежок вилушкар HELI
2
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.030 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови тежок вилушкар HELI CPCD 35
1
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се