Оска USED VOLVO L110E L120E WHEEL LOADER DIFFERENTIAL PARTS COVER CAR за натоварувач со тркала VOLVO L110 E / L120 E

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/30
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип оска
Година на производство 2006
Локација Турција Adana
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LY14466
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Volvo L110E / L120E wheel loader used original axle differential parts. Cover - carrier - shaft - bearing - disk etc... All of parts have been controlled. Very clear. Original VOLVO. In addition to,

You can contact to for other construction used original parts by Whatsapp number or e-mail adress.

Civil Engineer / Mert KESKIN
Keskin Construction Limited Company Adana/TURKEY
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи