Корпа за багер SIN MARCA CX47

PDF
корпа за багер SIN MARCA CX47
корпа за багер SIN MARCA CX47
корпа за багер SIN MARCA CX47 слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Број на дел:  87416163
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15661
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер SIN MARCA CX47

Шпански
marca: SIN MARCA
DE 24 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 6 Y 6 PULGADS
DIAMETRO DE BUJES
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua