Корпа за багер Polar Badger BADGER CASE-CX240

PDF
корпа за багер Polar Badger BADGER CASE-CX240
корпа за багер Polar Badger BADGER CASE-CX240
корпа за багер Polar Badger BADGER CASE-CX240 слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Polar Badger
Модел:  BADGER CASE-CX240
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15594
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Polar Badger BADGER CASE-CX240

Шпански
marca: BADGER
DE 42 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 13 Y 13 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJES DE PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua