Корпа за багер DEERE & COMANY AT339021

PDF
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 2
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 3
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 4
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 5
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 6
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 7
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 8
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 9
корпа за багер DEERE & COMANY AT339021 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Број на дел:  PMX-000329
Година на производство:  2007
Нето тежина:  588 кг
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15452
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер DEERE & COMANY AT339021

Шпански
marca: DEERE & COMANY
DE 36 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 10 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJES 2 3/4 Y 2 1/2 PULGADAS
CAP. 0.81 YD
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
CUCHARON / BOTE 0 цена на барање Корпа за багер 0.32 м³ Мексико, Chihuahua
John Deere 200CLC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Caterpillar 325L цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Caterpillar 320C цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua