Корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS

PDF
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 2
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 3
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 4
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 5
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 6
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 7
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 8
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 9
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 10
корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
7.500 US$
Нето цена
≈ 7.017 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15567
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер SIN MARCA 39 PULGADAS

Шпански
marca: SIN MARCA
CUCHARON DE 39 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 15 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJES DE 4 PULGADAS
CUCHARON PARA LOS SIGUIENTES EQUIPOS: KOBELCO SK400
KOMATSU PC 400
KOMATSU PC 450
HYUNDAI 450
HYUNDAI 360
HYUNDAI 320
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua