Филтри -

Поткопувачи

Резултати од пребарување: 340 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

340 огласа: Поткопувачи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
поткопувач Caterpillar 345B поткопувач Caterpillar 345B поткопувач Caterpillar 345B
3
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2003 Должина Широчина
Италија, Rome
поткопувач Caterpillar поткопувач Caterpillar
2
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 2023 Должина Широчина
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
поткопувач Teran RIPPER301 поткопувач Teran RIPPER301 поткопувач Teran RIPPER301
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година Должина Широчина
Белгија, Kallo
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 227,90 € DKK 1.700 DKK
Височина 349 мм
Година Должина 1500 мм Широчина 500 мм
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Година Должина Широчина
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година Должина Широчина
Холандија, Deurne
поткопувач Unknown  Ripper поткопувач Unknown  Ripper поткопувач Unknown  Ripper
3
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Година Должина Широчина
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година Должина Широчина
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
950 €
Година Должина Широчина
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 1980 Должина Широчина
Италија, Rome
нови поткопувач Caterpillar 16h 16g ripper нови поткопувач Caterpillar 16h 16g ripper
2
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 962 мм Нето тежина 450 кг
Година Должина Широчина
Шведска, Luleå
поткопувач Andre KM s40 Ripper поткопувач Andre KM s40 Ripper
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Должина Широчина
Норвешка, Steinsholt
поткопувач Ripper 80mm Pin to suit 20 Ton Excavator
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Должина 1200 мм Широчина
Норвешка, Kleppestø
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2015 Должина Широчина
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Година 2011 Должина Широчина
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Нето тежина 2500 кг
Година 2022 Должина Широчина
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
поткопувач Ząb zrywający, Zrywak do korzeni EXCAT Minikoparka Waga 1-1,5 T
1
Контактирајте го продавачот
304,90 € PLN 1.299 PLN
Година Должина Широчина 180000 мм
Полска, Radomsko
Контактирајте го продавачот
286,10 € PLN 1.219 PLN
Година Должина Широчина
Полска, Radomsko
поткопувач Liebherr PR732 поткопувач Liebherr PR732 поткопувач Liebherr PR732
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Бугарија, Kazanlak
аукција 907,50 € SEK 10.500 SEK
Година Должина Широчина
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.371 € SEK 39.000 SEK
Нето тежина 605 кг
Година 2022 Должина Широчина
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 160,90 € DKK 1.200 DKK
Височина 300 мм
Година Должина 1180 мм Широчина 400 мм
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Должина Широчина
Турција, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
3 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 340 огласа
Прикажи
Претплати се