Корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS

PDF
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 2
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 3
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 4
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 5
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 6
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 7
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 8
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 9
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 10
корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  48 PULGADAS
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15447
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Caterpillar 48 PULGADAS

Шпански
DE 48 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 17 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJES DE 3 7/8 Y 3 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 320C цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Caterpillar 325L цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua