Хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала

PDF
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала слика 2
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала слика 3
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала слика 4
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала слика 5
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала слика 6
хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
2.350 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидраулична пумпа
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  UA22182
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидраулична пумпа JCB H A10VO100DFLR за натоварувач со тркала

Англиски
Hydraulic pump JCB H A10VO100DFLR/31R-PUC12N00 .
Pompa JCB H A10VO100DFLR/31R-PUC12N00 .
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи