Филтри -

Мини дампери

Резултати од пребарување: 685 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

685 огласа: Мини дампери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер Aebi KPC 1500 RS мини дампер Aebi KPC 1500 RS мини дампер Aebi KPC 1500 RS
3
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 5120 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини дампер NC Engineering SW5560-A мини дампер NC Engineering SW5560-A
2
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 227 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
40.400 € PLN 175.000 PLN
Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража 570 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 1994 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 2487 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
мини дампер JCB 6TFT
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Носивост 500 кг
Година 2021 Километража Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
14.240 € GBP 12.200 GBP
Носивост 6000 кг
Година 2014 Километража 2498 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража 1320 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 1485 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 2700 м/ч Сила
Италија, Cuneo
мини дампер Terex Benford PT 9000 мини дампер Terex Benford PT 9000 мини дампер Terex Benford PT 9000
3
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1124 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 813 м/ч Сила
Италија, Cuneo
мини дампер Thwaites 1 Ton Hi-Tip
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 963 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини дампер Mecalac TA3H
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини дампер Thwaites 9 Ton
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини дампер Mecalac TA3H
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 6000 кг Брзина 27 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 9.788 € SEK 110.000 SEK
Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража 219 м/ч Сила
Шведска, Enköping
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 685 огласа
Прикажи
Претплати се