Огласот Хидраулична пумпа Hydromatik A8V55 за багер е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
хидраулична пумпа Hydromatik A8V55 за багер
Продадено
1/1
1.879 €
Нето цена
8.500 PLN
2.311,17 €
Бруто цена
Тип хидраулична пумпа
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RN26207
Состојба
Состојба половни