Огласот Хидраулична пумпа Hydromatik A8VO80 RH6 RH8 за багер е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
хидраулична пумпа Hydromatik A8VO80 RH6 RH8 за багер
Продадено
1/1
3.169 €
Нето цена
14.500 PLN
3.897,87 €
Бруто цена
Тип хидраулична пумпа
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KQ26207
Состојба
Состојба половни