Хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала

PDF
хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала
хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала
хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала слика 2
хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала слика 3
хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала слика 4
хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала слика 5
хидрауличен мотор Caterpillar AA6VM55HZ за натоварувач со тркала слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
1.650 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидрауличен мотор
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  ND24832
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи