Хидрауличен мотор Rexroth A10VE45HZ/52W1-VRF60N000 R902416722 за багер

PDF
хидрауличен мотор Rexroth A10VE45HZ/52W1-VRF60N000 R902416722 за багер
хидрауличен мотор Rexroth A10VE45HZ/52W1-VRF60N000 R902416722 за багер
хидрауличен мотор Rexroth A10VE45HZ/52W1-VRF60N000 R902416722 за багер слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидрауличен мотор
Број на дел:  R902416722
Локација:  Турција İstanbul
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  LL27187
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Хидрауличен мотор Rexroth A10VE45HZ/52W1-VRF60N000 R902416722 за багер

Англиски
Please contact for price.

Best Regards.
Cengizhan Koçaslan
покажи контакти
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи