Гумени гасеници за мини багер Minidiger XN10

PDF
гумени гасеници за мини багер Minidiger XN10
гумени гасеници за мини багер Minidiger XN10
гумени гасеници за мини багер Minidiger XN10 слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
131,09 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  гумени гасеници
Локација:  Германија Buchen
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  FA39216
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Гумени гасеници за мини багер Minidiger XN10

Германски
2 Stück Gummiketten für Minibagger XN10 WINDSTORM 180 x 72 x 37
NEUWARE
Versandkosten / Palettenlieferung 69€ innerhalb Deutschland
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!