Потопна пумпа BOMBA

PDF
потопна пумпа BOMBA
1/1
PDF
3.000 US$
Нето цена
≈ 2.807 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  потопна пумпа
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6684
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Потопна пумпа BOMBA

Шпански
marca: BERKELEY
Año
No. Serie
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Lincoln V-2658 3.000 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
BOMBA DE AGUA 3.000 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
Altec T100HD3 2.250 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
GENTEC 100 525 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua
BOMBA DE AGUA 600 US$ Моторна пумпа Мексико, Chihuahua