Платформска вага BASCULA GRUPO EPELSA 1.500 Kg

PDF
платформска вага  BASCULA GRUPO EPELSA 1.500 Kg
платформска вага  BASCULA GRUPO EPELSA 1.500 Kg
платформска вага  BASCULA GRUPO EPELSA 1.500 Kg слика 2
платформска вага  BASCULA GRUPO EPELSA 1.500 Kg слика 3
платформска вага  BASCULA GRUPO EPELSA 1.500 Kg слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  платформска вага
Носивост:  1500 кг
Локација:  Шпанија Barcelona
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  C8244
Опис
Вкупни димензии:  должина - 1.5 м, широчина - 1.5 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Платформска вага BASCULA GRUPO EPELSA 1.500 Kg

Шпански
Báscula fabricada por GRUPO EPELSA, con capacidadde pesar hasta 1500 Kg.Medidas: 1500 x 1500 mm
marca: GRUPO EPELSA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Adam AGB35 цена на барање Платформска вага 35 кг Обединето Кралство
Ohaus T31XW цена на барање Платформска вага 30 кг Обединето Кралство
Alfa 5 - 300 kg цена на барање Платформска вага Швајцарија, Brugg
Rhewa цена на барање Платформска вага 51 кг Германија, Weeze