Корпа за багер Rädlinger MS08

PDF
корпа за багер Rädlinger MS08
корпа за багер Rädlinger MS08
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 2
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 3
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 4
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 5
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 6
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
1.360 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Rädlinger
Модел:  MS08
Тип:  корпа за багер
Година на производство:  2021
Локација:  Германија 91522 Ansbach
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  Z19087
Опис
Широчина:  600 мм
Капацитет на лопата:  0.263 м³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Rädlinger MS08

Германски
Aufnahme: MS08
Passend zu: 8-10t
Rädlinger
Tieflöffel 600mm
MS08
Referenznummer: Z19087
Aufnahme: MS08
Schnittbreite: 600mm
Volumen: 263l
Standort: Ansbach
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Rädlinger 1.090 € Корпа за багер 2019 800 мм Германија, 78187 Geisingen
Rädlinger MS08 940 € Корпа за багер 2018 800 мм Германија, 91522 Ansbach
Henle KL4-1000 1.670 € Корпа за багер 2022 Германија, 78187 Geisingen