Филтри -

Предни фрези за асфалт

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Предни фрези за асфалт: 91 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.745 € PLN 22.000 PLN
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Ширина на опфаќање 2000 мм Длабочина на обработка
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
9 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
предна фреза за асфалт BITELLI SF-200-LE/CAT PM200 (274 tools) предна фреза за асфалт BITELLI SF-200-LE/CAT PM200 (274 tools)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шпанија, Griñón, Madrid
предна фреза за асфалт SIMEX PL5020 предна фреза за асфалт SIMEX PL5020 предна фреза за асфалт SIMEX PL5020
3
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Frankenthal/Pfalz
нови предна фреза за асфалт SIMEX PL4520 нови предна фреза за асфалт SIMEX PL4520 нови предна фреза за асфалт SIMEX PL4520
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 450 мм Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Киев
предна фреза за асфалт SIMEX PL60.20, DEMO GERÄT! Vollausstattung предна фреза за асфалт SIMEX PL60.20, DEMO GERÄT! Vollausstattung предна фреза за асфалт SIMEX PL60.20, DEMO GERÄT! Vollausstattung
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Нето тежина 850 кг
Година 2006 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Much
нови предна фреза за асфалт SIMEX PL45.20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Ширина на опфаќање 350 мм Длабочина на обработка 100 мм
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се