Корпа за багер Rädlinger

PDF
корпа за багер Rädlinger
корпа за багер Rädlinger
корпа за багер Rädlinger слика 2
корпа за багер Rädlinger слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
1.090 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Rädlinger
Тип:  корпа за багер
Година на производство:  2019
Локација:  Германија 78187 Geisingen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  Z136948
Опис
Широчина:  800 мм
Капацитет на лопата:  0.362 м³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Rädlinger

Германски
Aufnahme: MS08
Passend zu: 8-10t
Rädlinger
Tieflöffel 800mm
MS08
Referenznummer: Z136948
Aufnahme: MS08
Schnittbreite: 800mm
Volumen: 362l
Standort: Geisingen
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Rädlinger 960 € Корпа за багер 2020 600 мм Германија, 78187 Geisingen
Rädlinger MS08 940 € Корпа за багер 2018 800 мм Германија, 91522 Ansbach