Корпа за багер Rädlinger MS08

PDF
корпа за багер Rädlinger MS08
корпа за багер Rädlinger MS08
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 2
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 3
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 4
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 5
корпа за багер Rädlinger MS08 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
940 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Rädlinger
Модел:  MS08
Тип:  корпа за багер
Година на производство:  2018
Локација:  Германија 91522 Ansbach
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  Z18798
Опис
Широчина:  800 мм
Капацитет на лопата:  0.362 м³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Rädlinger MS08

Германски
Aufnahme: MS08
Passend zu: 8-10t
Rädlinger
Tieflöffel 800mm
MS08
Referenznummer: Z18798
Aufnahme: MS08
Schnittbreite: 800mm
Volumen: 362l
Standort: Ansbach
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Rädlinger 1.090 € Корпа за багер 2019 800 мм Германија, 78187 Geisingen
Rädlinger 960 € Корпа за багер 2020 600 мм Германија, 78187 Geisingen