Грајфер Zijtveld Sortiergreifer

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип грајфер
Година на производство 2008
Нето тежина 2710 кг
Локација Германија Harpstredt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот UNDW-5292-BN
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
zum Verkauf steht ab Lager Harpstedt „SOFORT VERFÜGBAR“ ein Sortiergreifer vom Atlas Copco MG 2700.
Eigengewicht :2710 Kg
Baggergewicht:30-50 t
Schalenbreite: 1360 mm
Öffnungsweite: 2200mm
Baujahr: 2008.

PREIS AUF ANFRAGE!
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
грајфер ATLAS E 32 ATLAS E 32 4.000 € Грајфер 2007-01 Германија, Bovenden