Филтри -

Грајфери Kinshofer

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Грајфери Kinshofer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 100 кг
Година 2017 Должина Широчина
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Година Должина Широчина
Холандија, Bunschoten Spakenburg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Зафатнина 0.25 м³ Притисок 280 бар
Година 1995 Должина 0.6 м Широчина 1.43 м
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Година Должина Широчина
Холандија, Bunschoten Spakenburg
грајфер Kinshofer Occ Steenklem 312-V-1100 грајфер Kinshofer Occ Steenklem 312-V-1100 грајфер Kinshofer Occ Steenklem 312-V-1100
3
Контактирајте го продавачот
750 €
Нето тежина 290 кг
Година Должина Широчина
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Височина 0.8 м
Година 2010 Должина 1.05 м Широчина
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 2019 Должина Широчина
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Должина Широчина
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Полска, Wolbrom
грајфер Kinshofer Clamshell Buckets C18VE-60 with Exchangeable Shells 60, 28 cm грајфер Kinshofer Clamshell Buckets C18VE-60 with Exchangeable Shells 60, 28 cm грајфер Kinshofer Clamshell Buckets C18VE-60 with Exchangeable Shells 60, 28 cm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Полска, Wolbrom
нови грајфер Kinshofer KM 332-V-1100 Steinstapelzange
1
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
аукција 805 € Со вклучен ДДВ
Година Должина Широчина
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Нето тежина 290 кг
Година 2021 Должина Широчина 1.045 м
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Година Должина Широчина 1.2 м
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Должина Широчина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
нови грајфер Kinshofer HPX
1
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Година 2022 Должина Широчина
Германија, Unterneukirchen
Контактирајте го продавачот
аукција 5.094 € DKK 38.000 DKK
Нето тежина 2300 кг
Година 2016 Должина Широчина 1.2 м
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
4.465 € RON 22.200 RON
Зафатнина 0.55 м³ Носивост 3000 кг Нето тежина 345 кг
Година Должина Широчина
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Година 2022 Должина Широчина
Германија, Weißenhorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Должина Широчина
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Зафатнина 0.25 м³
Година 1988 Должина Широчина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Нето тежина 175 кг
Година 2013-06-14 Должина Широчина
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Година Должина Широчина
Холандија, Bunschoten Spakenburg
грајфер Kinshofer A09HPX-50 грајфер Kinshofer A09HPX-50 грајфер Kinshofer A09HPX-50
3
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2022 Должина Широчина
Германија, 78187 Geisingen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Франција, Neuville-Saint-Amand
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се