Филтри -

Грајфери Verachtert

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

71 огласа: Грајфери Verachtert

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 2.12 м Зафатнина 0.8 м³ Притисок 250 бар
Година 2012 Должина 1.19 м Широчина 1.19 м
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 2.05 м Притисок 250 бар
Година 2010 Должина 1.14 м Широчина 1.14 м
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Нето тежина 1310 кг
Година 2014 Должина Широчина
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 0.8 м³ Носивост 6000 кг Нето тежина 1720 кг
Година 1995 Должина Широчина 110 м
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
аукција 515,60 € SEK 6.000 SEK
Нето тежина 1225 кг
Година 1996 Должина Широчина
Шведска, Hillerstorp
Контактирајте го продавачот
11.480 € CZK 290.000 CZK
Височина 1.35 м Работни часови 1 м/ч Нето тежина 1030 кг
Година 2017 Должина 1.8 м Широчина 0.85 м
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Холандија, Zwolle
Контактирајте го продавачот
20.590 € CZK 520.000 CZK
Работни часови 1 м/ч
Година 2023 Должина Широчина
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Нето тежина 1810 кг
Година 2008 Должина Широчина
Естонија, Lääne-Harju vald
грајфер Verachtert S603-ZD грајфер Verachtert S603-ZD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 600 кг
Година Должина Широчина 0.8 м
Холандија, 's-Hertogenbosch
грајфер Verachtert S603D грајфер Verachtert S603D грајфер Verachtert S603D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 840 кг
Година Должина Широчина 0.8 м
Холандија, 's-Hertogenbosch
грајфер Verachtert G314-D грајфер Verachtert G314-D грајфер Verachtert G314-D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1181 кг
Година Должина Широчина 0.85 м
Холандија, 's-Hertogenbosch
грајфер Verachtert Demolition and sortinggrapple S1003D грајфер Verachtert Demolition and sortinggrapple S1003D грајфер Verachtert Demolition and sortinggrapple S1003D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1170 кг
Година Должина Широчина 1 м
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Должина Широчина
Турција
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Нето тежина 1790 кг
Година 1998 Должина Широчина 1.1 м
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Година Должина Широчина
Холандија, Bunschoten Spakenburg
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Височина 2.2 м Зафатнина 3.25 м³ Нето тежина 4800 кг
Година Должина Широчина 2 м
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Холандија, Hoogmade
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 1999 Должина Широчина
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 1999 Должина Широчина
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Холандија, Roosendaal
грајфер Verachtert VRG40/2D грајфер Verachtert VRG40/2D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 0.85 м³ Нето тежина 2100 кг
Година Должина Широчина 1.35 м
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се