Фар Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G

PDF
фар Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G
фар Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G
фар Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 2
фар Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 3
фар Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  фар
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009482-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи