Hitachi ZX350LCN-3 за багер

PDF
Hitachi ZX350LCN-3 за багер
Hitachi ZX350LCN-3 за багер
Hitachi ZX350LCN-3 за багер слика 2
Hitachi ZX350LCN-3 за багер слика 3
Hitachi ZX350LCN-3 за багер слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  други резервни делови за системот за суспензија
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777008666-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи