Брегасто вратило LIEBHERR (11100340) за багер LIEBHERR

PDF
брегасто вратило LIEBHERR (11100340) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брегасто вратило
Број на дел 8000577
Каталошки број на оригиналот 11100340
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000577
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D834 A7
Мотор
Марка Liebherr D834 A7
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи