Брегасто вратило Liebherr 9275719 за багер Liebherr D9306TI/D9406TI/D9406TIE

PDF
брегасто вратило Liebherr 9275719 за багер Liebherr D9306TI/D9406TI/D9406TIE
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  брегасто вратило
Број на дел:  8000388
Каталошки број на оригиналот:  9275719
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8000388
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!