Филтри -

Индустриски опреми Stahl

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Индустриски опреми Stahl

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1983 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
машина за виткање хартија Stahl KD 78/6 KTL - PD машина за виткање хартија Stahl KD 78/6 KTL - PD машина за виткање хартија Stahl KD 78/6 KTL - PD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1997 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за изработка на картонски кутии Stahl
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за виткање хартија Stahl ET-43 A машина за виткање хартија Stahl ET-43 A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1992 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1990 Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за виткање хартија Stahl TD 52.2-4-4-R машина за виткање хартија Stahl TD 52.2-4-4-R
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1995 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1986 Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за виткање хартија Stahl stahlfolder T 36-4-KB-F2-SA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1992 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Envelope feeder
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1989 Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за изработка на картонски кутии Stahl T 36-4-KB машина за изработка на картонски кутии Stahl T 36-4-KB
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за изработка на картонски кутии Stahl Stahlfolder TH 66-6-4-PFH mit SAK 66
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 2005 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1997 Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за виткање хартија Stahl TD 52-4-RD машина за виткање хартија Stahl TD 52-4-RD машина за виткање хартија Stahl TD 52-4-RD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1991 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1998 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година Километража Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1980 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1979 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
машина за виткање хартија Stahl K 56/4 KL - F машина за виткање хартија Stahl K 56/4 KL - F
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1980 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се