Филтри -

Стационарни воздушни компресори Atlas Copco

Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

209 огласа: Стационарни воздушни компресори Atlas Copco

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
595 €
Година Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Veen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2005 Километража Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Притисок 8.5 бар Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2011 Километража Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 2008 Километража 44597 м/ч Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2008 Километража 70320 м/ч Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
аукција 68,64 € SEK 800 SEK
Година 1994 Километража 3015 м/ч Сила
Шведска, Finspång
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 1226 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Капацитет 7.25 m3/ч Притисок 13 бар Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
аукција 8,58 € SEK 100 SEK
Тип на компресор навртувачки
Година 1993 Километража 11501 м/ч Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
аукција 147,40 € DKK 1.100 DKK
Година Километража 755 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 85,96 € NOK 1.000 NOK
Година Километража Сила
Норвешка, Holmestrand
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Притисок 8 бар
Година 2014 Километража 1609 м/ч Сила
Данска, Aars
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2005 Километража 143364 м/ч Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
аукција 94,38 € SEK 1.100 SEK
Година 1987 Километража 74611 м/ч Сила
Шведска, Kristianstad
стационарен воздушен компресор Atlas Copco GA 15 VSD+ FF стационарен воздушен компресор Atlas Copco GA 15 VSD+ FF стационарен воздушен компресор Atlas Copco GA 15 VSD+ FF
3
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Тип на компресор навртувачки Притисок 12.75 бар
Година 2015 Километража 2400 м/ч Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Притисок 7.5 бар
Година 1992 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Притисок 7.5 бар
Година 1991 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
стационарен воздушен компресор Atlas Copco GA22FF стационарен воздушен компресор Atlas Copco GA22FF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 8.25 бар Напон 400
Година 2014 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.210 €
Година 2018 Километража 6263 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Притисок 7.5 бар
Година Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
аукција 42,90 € SEK 500 SEK
Година Километража 43549 м/ч Сила
Шведска, Älvdalen
Контактирајте го продавачот
3.893 € PLN 16.610 PLN
Капацитет 2 л/мин Притисок 8.5 бар
Година 2013 Километража Сила
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Претплати се