Струг за метал FAT TUR-50

PDF
струг за метал FAT TUR-50
струг за метал FAT TUR-50
струг за метал FAT TUR-50 слика 2
струг за метал FAT TUR-50 слика 3
струг за метал FAT TUR-50 слика 4
струг за метал FAT TUR-50 слика 5
струг за метал FAT TUR-50 слика 6
струг за метал FAT TUR-50 слика 7
струг за метал FAT TUR-50 слика 8
струг за метал FAT TUR-50 слика 9
струг за метал FAT TUR-50 слика 10
струг за метал FAT TUR-50 слика 11
струг за метал FAT TUR-50 слика 12
струг за метал FAT TUR-50 слика 13
струг за метал FAT TUR-50 слика 14
струг за метал FAT TUR-50 слика 15
струг за метал FAT TUR-50 слика 16
струг за метал FAT TUR-50 слика 17
струг за метал FAT TUR-50 слика 18
Заинтересирани сте за огласот?
1/18
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  FAT
Модел:  TUR-50
Тип:  струг за метал
Локација:  Португалија Mozelos VFR
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  EW39365
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Струг за метал FAT TUR-50

Португалски
TORNO MECÂNICO
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

GOPPINGEN 8M цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR
PERNIK C13 цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR
FANUC цена на барање Струг за метал СБК Португалија, Mozelos VFR
CEGONHEIRA ERG-350 цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR
CLOVIS 28 TN07 цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR