Менувач USED CASE 580G BACKHOE LOADER TRANSMISSION AXLE PARTS за багер-натоварувач CASE 580 G

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/25
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип менувач
Година на производство 1990
Локација Турција Adana
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JK18083
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Case 580G backhoe loader used original gearbox transmission and rear axle parts. Cover - shaft - gear - bearing - disk - gear group - circle gear etc... If you need a part inside of gearbox or transmission so we can give like that. Clear. In addition to,

You can contact to for other construction used original parts by Whatsapp number or e-mail adress.

Civil Engineer / Mert KESKIN
Keskin Construction Limited Company Adana/TURKEY
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!