Картерот LIEBHERR (10123868) за натоварувач со тркала

PDF
картерот LIEBHERR (10123868) за натоварувач со тркала
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип картерот
Број на дел 8000268
Каталошки број на оригиналот 10123868
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000268
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934L/D936L/D946
Мотор
Марка Liebherr D934L/D936L/D946
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи