Картерот LIEBHERR Oil Sump (9145390) за багер LIEBHERR D904NA/D904T/D904TB/D914T/D914TI/D924TE/D924TIE

PDF
картерот LIEBHERR Oil Sump (9145390) за багер LIEBHERR D904NA/D904T/D904TB/D914T/D914TI/D924TE/D924TIE
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип картерот
Број на дел 8000635
Каталошки број на оригиналот 9145390
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000635
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи