Хидрауличен цилиндар LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G за индустриска опрема
PDF
цена на барање
Контактирајте го продавачот
Јавете ми се
Хидрауличен цилиндар LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G за индустриска опрема - Machineryline
Хидрауличен цилиндар LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G за индустриска опрема | Слика 1 - Machineryline
Хидрауличен цилиндар LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G за индустриска опрема | Слика 2 - Machineryline
Хидрауличен цилиндар LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G за индустриска опрема | Слика 3 - Machineryline
Хидрауличен цилиндар LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G за индустриска опрема | Слика 4 - Machineryline
Хидрауличен цилиндар LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G за индустриска опрема | Слика 5 - Machineryline
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Извести ме кога ќе се смени цената
Контактирајте го продавачот
Марка: LJM
Модел: NH30-1-FD-50/35X 900-G
Локација: Германија Wiefelstede6630 км to "United States/Columbus"
Каталошки број на продавачот: 22059
Датум на објавување: повеќе од 1 месец
Состојба
Состојба: половни
Дополнителни услуги
Abmessungen: 1090 x 100 x 100 mm
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA9839
Lagerplätze Intern: 2A30603
Nettogewicht: 17
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Kolbendurchmesser: Ø 60 mm-Kolbenstange: Ø 35 mm -Flansch: Ø 69 mm-Aufnahme Gewinde: Ø 22 x 2 x 30 mm-Hub: 900 mm -Abmessungen: 1090 x 100 x 100 mm-Gewicht: 17 kg
Zustand: gut
Standort der Ware: 26215 Wiefelstede
DE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Проверка на продавачот
Проверка на цена
Не купувајте производи чија цена премногу се разликува од просечната цена за слична опрема.
Сомнително плаќање однапред
Варијантите на таквата измама може да вклучат:
  • Пренос на плаќањето однапред на картичка
  • Пренос на сметка на „доверител“
  • Вакво барање треба да е алармантно, најверојатно комуницирате со измамник.
  • Пренос на сметка на компанија со слично име
  • Замена на сопствени податои во фактурата на вистинската компанија
Откривте измама?
Известете нѐ
Совети за безбедност
Слични огласи
хидрауличен цилиндар Stahl 36/50/580 mm за индустриска опрема
Цена на барање
Хидрауличен цилиндар
Германија, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Цена на барање
Хидрауличен цилиндар
Германија, Wiefelstede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
хидраулични цилиндри LJM
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидрауличен цилиндар unbekannt Hub 300 mm за индустриска опрема хидрауличен цилиндар unbekannt Hub 300 mm за индустриска опрема