Хидрауличен цилиндар за багер Case Cx 240

PDF
хидрауличен цилиндар за багер Case Cx 240
хидрауличен цилиндар за багер Case Cx 240
хидрауличен цилиндар за багер Case Cx 240 слика 2
хидрауличен цилиндар за багер Case Cx 240 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  хидрауличен цилиндар
Локација:  Италија Bergamo
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  AG24226
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидрауличен цилиндар за багер Case Cx 240

Англиски
price: Ask for price Request now
Place: Bergamo - Italy
Type: Bucket cylinder
Condition: Very Good
Ad code: PF011
General very good condition used equipment
ready for use
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!