Грло на полнач за масло LIEBHERR Overflow Oil Line 10x1 (10146700) за натоварувач со тркала

PDF
грло на полнач за масло LIEBHERR Overflow Oil Line 10x1 (10146700) за натоварувач со тркала
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип грло на полнач за масло
Број на дел 8000833
Каталошки број на оригиналот 10146700
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000833
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D9508
Мотор
Марка Liebherr D9508
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи