Чаура на брегаста осовина (9267042) за багер LIEBHERR D9306T/D9306TB/D9306TI/D9308T/D9308TI

PDF
чаура на брегаста осовина (9267042) за багер LIEBHERR D9306T/D9306TB/D9306TI/D9308T/D9308TI
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип чаура на брегаста осовина
Број на дел 8000478
Каталошки број на оригиналот 9267042
Локација Холандија Ede
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8000478
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи