Филтри -

Машини за малтерисување

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

82 огласа: Машини за малтерисување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Година Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
аукција 130 €
Година 2009 Километража Сила
Финска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за малтерисување Putspump S30, ej funktionstestad säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Habo
машина за малтерисување Putspump S30, ej funktionstestad säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Habo
машина за малтерисување Putspump S30, ej funktionstestad säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Habo
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година Километража Сила
Полска, Wrocław
машина за малтерисување Putspump S30, ej funktionstestad säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Habo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Belm
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1997 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Височина 40 м Оддалеченост на довод 80 м Капацитет на хидраулична пумпа 40 бар
Година 2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Височина 2 м Оддалеченост на довод 30 м Капацитет 5 m3/ч Капацитет на хидраулична пумпа 4.5 бар
Година 2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Полска, Przemęczanki
машина за малтерисување PFT G4 машина за малтерисување PFT G4 машина за малтерисување PFT G4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2016 Километража Сила
Турција, Osmangazi/Bursa
машина за малтерисување PFT 2014
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 30 м Оддалеченост на довод 50 м
Година 2014 Километража Сила
Турција, Osmangazi/Bursa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 23 м Оддалеченост на довод 50 м
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Osmangazi/Bursa
нови машина за малтерисување Putzmeister 2023 нови машина за малтерисување Putzmeister 2023
2
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Височина 30 м Оддалеченост на довод 50 м
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Osmangazi/Bursa
Контактирајте го продавачот
4.698 € PLN 20.300 PLN
Година Километража Сила
Полска, Węgrzce
Контактирајте го продавачот
4.568 € PLN 19.740 PLN
Година Километража Сила
Полска, Węgrzce
Контактирајте го продавачот
8.766 € PLN 37.880 PLN
Година Километража Сила
Полска, Węgrzce
Контактирајте го продавачот
5.693 € PLN 24.600 PLN
Година Километража Сила
Полска, Węgrzce
Контактирајте го продавачот
8.896 € PLN 38.440 PLN
Година Километража Сила
Полска, Węgrzce
Контактирајте го продавачот
5.739 € PLN 24.800 PLN
Година Километража Сила
Полска, Węgrzce
нови машина за малтерисување Małek Agregaty M-4 MAX 230V, Verputzmaschine M-4 MAX 230V нови машина за малтерисување Małek Agregaty M-4 MAX 230V, Verputzmaschine M-4 MAX 230V нови машина за малтерисување Małek Agregaty M-4 MAX 230V, Verputzmaschine M-4 MAX 230V
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.860 € PLN 29.640 PLN
Година Километража Сила
Полска, Węgrzce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи