Филтри -

Индустриски опреми Sidel

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Индустриски опреми Sidel

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2011 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за производство на пијалоци
Година 2005 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за полнење со мерење Sidel Cermex Used Wrap Around Packer машина за полнење со мерење Sidel Cermex Used Wrap Around Packer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење со мерење
Година Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за производство на пијалоци
Напон 380
Година 1994 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за производство на пијалоци
Година 1992 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Машина за етикетирање
Година 2015 Километража Сила
Германија, Menslage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за производство на пијалоци
Година 2002 Километража 45000 м/ч Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година 2003 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2004 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за рециклирање пластика
Година 1998 Километража 47000 м/ч Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година 2004 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Друга опрема за производство на пијалоци
Година 2003 Километража Сила
Германија, Menslage
друга опрема за пластика Sidel Coupe bouteille друга опрема за пластика Sidel Coupe bouteille друга опрема за пластика Sidel Coupe bouteille
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година Километража Сила
Франција, Janville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година 2003 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година 1999 Километража 40000 м/ч Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга индустриска опрема
Година 2011 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пластика
Година 1994 Километража Сила
Германија, Location:cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2006 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2001 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2015 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за етикетирање
Година 1999 Километража 42100 м/ч Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга индустриска опрема
Година 2012 Километража Сила
Германија, Menslage
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Друга опрема за производство на пијалоци
Година 1992 Километража Сила
Германија, Menslage
палетизатор Sidel Cermex Used Palletizer палетизатор Sidel Cermex Used Palletizer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетизатор
Година Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Линија за полнење лименки
Година 1999 Километража Сила
Германија, Menslage
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи