Филтри -

Хидраулични чекани Soosan

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Хидраулични чекани Soosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Притисок
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Година 2018 Работни часови Притисок 120 бар
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 2016 Работни часови Притисок
Холандија, Bergschenhoek
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1766 кг Должина 2200 мм Широчина 660 мм Височина 1100 мм
Година 2023 Работни часови Притисок 156.9 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Година 2019 Работни часови Притисок
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Година Работни часови Притисок
Турција, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
2.250 US$ EUR ≈ 2.112 €
Нето тежина 127 кг
Година 2021 Работни часови Притисок
Турција, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 156 кг Должина 1150 мм Широчина 550 мм Височина 780 мм
Година 10/2023 Работни часови Притисок 90120 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 2632 кг Должина 2510 мм Широчина 1000 мм Височина 1280 мм
Година 2023 Работни часови Притисок 156.9 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
8.678 € Без ДДВ
Нето тежина 861 кг Должина 1800 мм Широчина 650 мм Височина 900 мм
Година Работни часови Притисок 147.1 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 2833 кг Должина 2710 мм Широчина 950 мм Височина 1200 мм
Година 2023 Работни часови Притисок 156.9 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 295 кг Должина 1080 мм Широчина 500 мм Височина 1100 мм
Година 2023 Работни часови Притисок 39.23 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Нето тежина 295 кг
Година 2020 Работни часови Притисок
Турција, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.572 € PLN 28.000 PLN
Нето тежина 780 кг
Година Работни часови Притисок
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
2.582 € PLN 11.000 PLN
Нето тежина 230 кг
Година Работни часови Притисок
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2006 Работни часови Притисок
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 126 кг Должина 1150 мм Широчина 340 мм Височина 620 мм
Година Работни часови Притисок 88.26 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Работни часови Притисок
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2013 Работни часови Притисок
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Нето тежина 2185 кг
Година 2013 Работни часови Притисок
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 152 кг Должина 950 мм Широчина 430 мм Височина 915 мм
Година 2023 Работни часови Притисок 24.52 бар
Шпанија, La Garriga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 299 кг Должина 1420 мм Широчина 530 мм Височина 770 мм
Година 2023 Работни часови Притисок 110 бар
Шпанија, La Garriga
хидрауличен чекан Soosan SQ 35 хидрауличен чекан Soosan SQ 35 хидрауличен чекан Soosan SQ 35
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2018 Работни часови 50 м/ч Притисок
Франција, Béthune
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се