Филтри -

Хидраулични чекани Epiroc

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Хидраулични чекани Epiroc

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Притисок
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Работни часови Притисок
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 450 кг
Година Работни часови Притисок
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
хидрауличен чекан Epiroc MB1200 OQ70/55
1
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2020 Работни часови Притисок
Германија, Böblingen
хидрауличен чекан Epiroc MB750 хидрауличен чекан Epiroc MB750
2
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2017 Работни часови 1 м/ч Притисок
Германија, Böblingen
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Година 2009 Работни часови 1 м/ч Притисок
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Работни часови Притисок
Норвешка, Lunner
Контактирајте го продавачот
13.050 € Без ДДВ
Година 2023 Работни часови Притисок
Германија, Weißenhorn
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Нето тежина 200 кг
Година 06/2022 Работни часови Притисок 150 бар
Германија, Bergneustadt
хидрауличен чекан Epiroc SB302
1
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2017 Работни часови Притисок 150 бар
Германија, Böblingen
хидрауличен чекан Epiroc Primärprodukte Kompo хидрауличен чекан Epiroc Primärprodukte Kompo хидрауличен чекан Epiroc Primärprodukte Kompo
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Работни часови Притисок
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 1230 кг Должина 2500 мм Широчина 500 мм Височина 699 мм
Година 2018 Работни часови Притисок
Данска, Østbirk
нови хидрауличен чекан Epiroc
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 200 кг
Година Работни часови Притисок 150 бар
Перу
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Работни часови Притисок
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
нови хидрауличен чекан Epiroc MB 1650
1
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 38.490 €
Нето тежина 1650 кг Должина 650 мм Широчина 250 мм Височина 670 мм
Година 12/2022 Работни часови Притисок 160 бар
Казахстан, Almaty
ТОО Meridian Systems
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 2000 кг
Година 2013 Работни часови Притисок 180 бар
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2018 Работни часови Притисок
Хрватска
хидрауличен чекан Epiroc MB1500 CL II хидрауличен чекан Epiroc MB1500 CL II
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1500 кг
Година 2019 Работни часови Притисок
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Работни часови Притисок
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Работни часови Притисок
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Работни часови Притисок
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
32.840 € SEK 380.000 SEK
Нето тежина 1638 кг
Година 2021 Работни часови Притисок
Шведска, Jämtland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1000 кг
Година 2022 Работни часови Притисок
Холандија, Weert
хидрауличен чекан Epiroc SB202 / HS03 хидрауличен чекан Epiroc SB202 / HS03
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Работни часови Притисок
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 3600 кг
Година 2021 Работни часови Притисок 180 бар
Германија, Dresden
хидрауличен чекан Epiroc HB7000 хидрауличен чекан Epiroc HB7000 хидрауличен чекан Epiroc HB7000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 7000 кг
Година Работни часови Притисок
Холандија, Peest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се