Филтри -

Хидраулични чекани Montabert

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

38 огласа: Хидраулични чекани Montabert

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Притисок
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1884 кг
Година Работни часови Притисок
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 300 кг
Година Работни часови 1111 м/ч Притисок
Турција
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Работни часови Притисок
Турција
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Нето тежина 109 кг
Година 2020 Работни часови Притисок
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2008 Работни часови Притисок
Италија, Rome
хидрауличен чекан Montabert BRH501 хидрауличен чекан Montabert BRH501
2
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 2001 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2012 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Година 2001 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2001 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Нето тежина 110 кг
Година Работни часови Притисок
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Должина 1500 мм
Година 1987 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Година 1994 Работни часови 2950 м/ч Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Година Работни часови Притисок
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 3340 кг
Година Работни часови Притисок 165 бар
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Година 2022 Работни часови Притисок
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2022 Работни часови Притисок
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 71 кг
Година 2022 Работни часови Притисок
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 55 кг
Година 2022 Работни часови Притисок
Германија, Much
хидрауличен чекан Montabert BRISE ROCHE BRV 45 хидрауличен чекан Montabert BRISE ROCHE BRV 45
2
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 1998 Работни часови Притисок
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Нето тежина 280 кг
Година 2007 Работни часови Притисок
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Година Работни часови Притисок
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Нето тежина 153 кг
Година 2013 Работни часови Притисок
Португалија, Vila Franca das Naves
хидрауличен чекан Montabert 501
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1000 кг
Година 1983 Работни часови Притисок
Италија, Tortolì
хидрауличен чекан Montabert 501 хидрауличен чекан Montabert 501 хидрауличен чекан Montabert 501
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се