Филтри -

Хидраулични чекани Häner

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Хидраулични чекани Häner

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Притисок
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 200 кг
Година 2024 Работни часови Притисок
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 320 кг
Година 2024 Работни часови Притисок
Украина, Chernivtsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1400 кг
Година 2024 Работни часови Притисок
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 450 кг
Година 2023 Работни часови Притисок
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Работни часови Притисок
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Работни часови Притисок
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Година Работни часови Притисок
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 320 кг
Година 2022 Работни часови Притисок
Молдавија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 1000 кг
Година Работни часови Притисок
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 1000 кг
Година Работни часови Притисок
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 1000 кг
Година Работни часови Притисок
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работни часови Притисок
Германија, Sittensen
нови хидрауличен чекан Häner HX2000
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 1100 кг
Година 2024 Работни часови Притисок
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
нови хидрауличен чекан Häner HX3000
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 1420 кг
Година 2024 Работни часови Притисок
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
нови хидрауличен чекан Häner HX4000
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 1800 кг
Година 2024 Работни часови Притисок
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
хидрауличен чекан Häner HGS 600/75 хидрауличен чекан Häner HGS 600/75
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Работни часови Притисок
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2022 Работни часови Притисок
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Нето тежина 140 кг
Година 2023 Работни часови Притисок
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
хидрауличен чекан Häner HX600
1
Контактирајте го продавачот
аукција 2.185 € Со вклучен ДДВ
Година Работни часови Притисок
Франција
Контактирајте го продавачот
3.300 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Работни часови Притисок
Австрија, Niederwaldkirchen
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година Работни часови Притисок
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година Работни часови Притисок 95 бар
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 320 кг
Година Работни часови Притисок
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 320 кг
Година 2024 Работни часови Притисок
Украина
нови хидрауличен чекан Häner HGS 125 нови хидрауличен чекан Häner HGS 125
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работни часови Притисок
Украина, Chernivtsi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се