Погонска оска Liebherr 541 L за натоварувач со тркала Liebherr 541 L

PDF
погонска оска Liebherr 541 L за натоварувач со тркала Liebherr 541 L
погонска оска Liebherr 541 L за натоварувач со тркала Liebherr 541 L
погонска оска Liebherr 541 L за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
750 €
Нето цена
952,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  погонска оска
Година на производство:  1992
Локација:  Унгарија Baja
Датум на објавување:  19.6.2024
Machineryline ID:  YB35430
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Погонска оска Liebherr 541 L за натоварувач со тркала Liebherr 541 L

Унгарски
ZF 407/DK meghajtó tengely 2 darab a képen látható állapotban eladó. Ár 1 darabra értendő. Érdeklődni e-mail, vagy telefonon magyarul. Uniós adószámmal nettó 0 %Áfa.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!